Youtube İzlenme Satın Al

Youtube kanalınızda paylaştığınız videolar istediğiniz kadar izlenmiyorsa, youtube izlenme satın alabilirsiniz. Sitemizde hem yabancı hem de Türk olarak farklı şekillerde hizmetlerimiz bulunmaktadır. Siz de dilediğiniz tür ve miktarda sipariş vererek izlenim sayınızı dakikalar içerisinde arttırmaya başlayabilirsiniz. Sitemizden birçok farklı şekilde youtube izlenmesi satın alabilmeniz mümkünüdür.

izlenme satın al

Bunları;

  1. Türk İzlenme
  2. Yabancı İzlenme
  3. 4000 Saat İzlenme

gibi başlıklar altında sizler için topladık.

Türk Youtube İzlenme

En çok tercih edilen hizmetimiz Türk kullanıcılar tarafından sağlanan Youtube izlenme paketleridir. Türk izlenme paketleri mobil, tablet veya bilgisayardan izlenecek şekilde sağlanabilmektedir. Tamamlanma süresi ve fiyatlar anlık olarak değişebilmektedir. Bunları sitemizde belirtmekteyiz. Bazı durumlarda sadece reklamlar ile izlenme sağlayabiliyoruz, bu durumlarda tek video için 50.000 adetin altında sağlayamamaktayız.

Yabancı Youtube İzlenme Paketleri

Dilediğiniz ülkeden, istediğiniz kalitede Youtube izlenme sağlayabilmekteyiz. Fiyat ise ülke ve zorluğa göre günlük olarak değişebilmektedir. Bu nedenle güncel fiyatlar için bize lütfen canlı destekten ulaşınız. Yabancı izlenme hizmetleri hızlı şekilde tamamlanmaktadır. Günlük olarak 750.000 adete kadar izlenme sağlayabiliyoruz.

4000 Saat İzlenme

Diğer hizmetlerimizin yanı sıra Youtube için 4000 saat izlenme paketlerimiz de mevcuttur. Bir kanalınız var ve buradan para kazanmak istiyorsanız, Youtube’a para kazanma başvurusu yapabilmek için en az 4000 saat izlenmeniz ve 1000 adet aboneniz olmalıdır. Daha sonra kanalınız incelenir ve uygun görülürse para kazanma aktif hale getirilir. Bu durum bizden kaynaklı değildir, Youtube platformunun kendi kuralları bu şekildedir. Sitemizden 4000 saat izlenme aldığınızda para kazanma aktif hale gelecektir diye garanti biz veremeyiz. Kanalınızın içeriği ve orjinalliği önemlidir.

4000 saat izlenme paketlerinde kanalınızda en az 1 adet 60 dakika üzerinde video olmalıdır. Yok ise geri sayım gibi bir video oluşturmanız gerekmektedir, telifsiz olması açısından. Maalesef daha az uzulukta olan videolarda bu işlem çok uzun sürdüğünden sağlayamamaktayız. Ayrıca Youtube 1k abone satın al işlemlerini de sağlamaktayız.

Youtube İzlenme Fiyatları

Fiyatlarımız maalesef sürekli değişmektedir. Çünkü Youtube güncellemelerinde sağlıklı şekilde izlenme gönderimleri genellikle reklamlar vasıtasıyla sağlanmaktadır. Bu nedenle gösterim başı maliyet ortalamalarına göre düzenlemek durumunda kalıyoruz. Buraya bir fiyat yazıp sizlerin de zamanını almak veya size karşı mahçup olmak istemeyiz. Bu nedenle güncel fiyat bilgileri için lütfen canlı destekten bizimle iletişime geçiniz.