instagram beğeni satın al

Instagram Beğeni Satın Al

Sitemizden, dilediğiniz sayıda instagram beğeni satın alabilirsiniz. Dilerseniz mevcut gönderilerinize, dilerseniz ekleyeceğiniz gönderilere otomatik gelecek şekilde beğeni satın alabilirsiniz.

Instagram beğeni hizmeti alabilmeniz için profilinizin gizli olmaması; herkese açık durumda olması gerekmektedir. Sizden kesinlikle şifrenizi istemiyoruz, sadece fotoğrafınızın linkini veya profil adresinizi istemekteyiz. Bir adet fotoğrafınıza minimum 100 adet beğeni olacak şekilde gönderim sağlayabilmekteyiz. Instagram beğeni gönderilerimiz anlık olarak işleme alınmaktadır, dilediğiniz zaman satın alarak anında beğeni sayınızı arttırabilirsiniz.

❤️❤️❤️ Türk Gerçek Beğeni sunucumuz stabil hale gelmiştir ve piyasadaki en kaliteli datadır, tüm servislerimiz sorunsuz çalışmaktadır. Yabancı gerçek beğeni servisimiz de aktif ve sorunsuz şekilde doğal artışla sonuçlanmaktadır. ❤️❤️❤️

⚠️⚠️⚠️ Aylık beğeni paketleri gönderi limiti 35 adet ile sınırlandırılmıştır, sınırsız paylaşımlı paketimiz mevcut değildir. ⚠️⚠️⚠️

Neden Instagram Beğeni Satın Almalıyım?

Günümüzün bir numaralı sosyal medya platformu açık ara Instagram’dır. Kişisel bir profilimiz veya işletme profilimizde binlerce takipçimizde olsa herhangi bir beğeni, izlenme gibi etkileşim olmadığında hiç bir anlamı kalmıyor. Bazı profillere baktığımızda, binlerce takipçisi mevcut fakat gönderilerinde sadece 5-10 adet beğeni bulunuyor. Bu şekilde bir profil sahibine yarardan çok zarar sağlamaktadır. Takipçilerin yüksek olması ilk bakışta fayda sağlayabilir fakat sizin profilinize bakan kişiler beğenileriniz düşük olduğunu farkettiğinde onların gözünde olumsuz bir imaj belirecektir. Öncelikle bu durumdan kurtulmak, daha doğal ve kaliteli gözüken bir profil sahip olmak adına Instagram beğeni satın alabiliriz.

Instagram Beğeni Satın Almanın Faydası Nedir?

Takipçi, beğeni oranını korumak çok önemli fakat bunun dışında gönderilerimizi gerçekten beğenen fakat az kişi beğendiği için çekinen takipçilerimiz olabilir. Bunların kalabalıkta belli olmam diye düşünüp gönderilerimize beğeni olarak dönüş yapmalarını sağlayabiliriz. Bir çok farklı kişi gönderilerimizi beğendiğinden Instagram’ın gözünde de profilimizin değeri artabilir, buna bağlı olarak keşfet gibi sayfalarda gönderilerimiz gözükür ve bu sayede organik şekilde takipçilere sahip olabiliriz.

En önemlisi, daha önceleri takip ettiğimiz kişilerin gönderileri zaman sırasına göre gözükmekteydi fakat 2018 itibariyle Instagram’ın yaptığı güncellemeyle artık gönderilerin sıralaması zamana bağlı değil. Paylaşılması üzerinden çok zaman geçse de eski bir gönderi anasayfamızda çıkabiliyor. Bu durumların sebebi ise yeni Instagram Algoritması olarak belirtilmektedir.

Yeni Instagram Algoritmasında Beğeni Çok Önemli!

Uzun süredir instagram kullanıyorsanız, son günlerde beğenilerinizin azaldığını düşünmüş olabilirsiniz. Bunun sebebi ise siz değil instagram algoritmasıdır. Artık Instagram’da beğenilen ve yorum yapılan gönderiler yukarıda çıkarken, paylaşıldığından itibaren ilk saatlerde beğenilmeyen gönderiler takipçilerinizin sadece çok az bir kısmına gösteriliyor. Bu nedenle instagram beğeni satın alma gibi işlemler yapmayanların gönderileri değerini artık yitirdi diyebiliriz.

Siz de gönderilerinizin takipçileriniz tarafından görülmesini istiyorsanız sitemizden kolayca instagram beğeni satın alabilirsiniz. Bu şekilde hem beğeni sayınız artarken, hem de gerçek takipçilerinizin gönderilerinizi görüp organik şekilde beğenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca instagram otomatik beğeni hizmetimizden yararlanarak haftalık, aylık gibi periyotlarda tüm paylaşımlarınıza otomatik şekilde beğeni almanız da mümkündür.

Gönderi Linkiniz:
Kaçar adet beğeni: (En az 100, en fazla 50.000)

Bunlara da göz atın