Twitter Takipçi Satın Al

Twitter takipçi satın almak için doğru yerdesiniz, dilerseniz yabancı dilerseniz %100 Türk ve aktif kişilerde oluşan takipçi paketlerimizden dilediğinizi seçebilirsiniz. Aktif gönderimlerde bir miktar unfollow olmaktadır, bu nedenle takipçi siparişleriniz fazlasıyla gönderilmektedir.

Takipci.com.tr kalitesiyle twitter takipçi hizmetlerimizde herhangi bir uygulamaya girmeniz ya da şifre bilgileriniz sizden kesinlikle istenmemektedir. Herhangi bir arkadaşınız sizi nasıl twitter’da takip ediyorsa, aynı şekilde işlem sağlanmaktadır. Sitemizden takipçi satın aldığınızda siz başka birini bilginiz dışında takip etmezsiniz.

23.03 – Twitter güncellemeleri nedeniyle tüm takipçi servisleri düzelene kadar yeni siparişler kapalıdır.

⌚⌚⌚ Türk gerçek Twitter takipçi hizmetimiz bakımdadır, kısa süre içerisinde tekrar aktif olacaktır. Twitter için robot takipçi öneriyoruz, azalma olmamaktadır. ROBOT Twitter takipçi gönderimi 40.000 adete kadar sağlanabilmektedir. ⌚⌚⌚

Sitemizde iki farklı şekilde twitter takipçi hizmetimiz mevcuttur;

Twitter Yabancı Robot Takipçiler

Bu takipçilerden satın alırsanız, herhangi bir şekilde sizin profilinize etkileşim göstermezler. Sadece profilinizdeki takipçi sayınızın görüntüsü artmış gibi düşünebilirsiniz. Profil fotoğrafları olan gerçek görünümlü fakat yabancı isimli ve bir sahipleri olmayan robot hesaplardır. Eğer talep ederseniz üzerlerine bir miktar hediye Türk takipçi gönderilerek kamufle edebilmekteyiz.

Twitter Gerçek Türk Takipçiler

Türk takipçi hizmetimizden satın aldığınızda ise profilinize gerçek takipçiler gönderilmektedir. Bu hesapların her birinin sahipleri vardır ve twitter’ı kullanmaktadırlar. Eğer paylaşımlarınıza ilgi duyarlarsa retweet, fav gibi etkileşim gösterebilmektedirler. Ancak ilgilerini çekmeyen bir profil olursa takibi bırakabilmektedirler.

Mevcut paketlerimiz dışında, talebiniz doğrultusunda sizin için özel paketler de oluşturabilmekteyiz. Twitter takipçi haricinde, retweet, fav ve trend topic hizmetlerimiz takipci.com.tr güvencesiyle faturalı ve yasal şekilde siz değerli ziyaretçilerimize sunulmaktadır. Tüm sorularınız için iletişim bölümünden veya canlı destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Adınız:
Takipçi Sayısı: (En az 100, en fazla 50.000)

Bunlara da göz atın