Twitter Türk Takipçi

Twitter Türk takipçi satın almak istiyorsunuz fakat güvenilir bir site bulamadınız mı? Kurumsal altyapımızla sizin istekleriniz doğrultusunda sosyal medya çözümleri üretiyoruz. Siz de twitter’da saygın bir profil oluşturmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçiniz. Aklınızda bir sayı belirlediyseniz hemen yandaki menüden satın alabilirsiniz. Çok daha fazla sayıda takipçiye ihtiyacınız varsa bizimle canlı destek bölümünden iletişime geçmenizi bekliyoruz.

23.03 – Twitter güncellemeleri nedeniyle tüm takipçi servisleri düzelene kadar siparişlere kapalıdır.

 

⌚⌚⌚ Türk gerçek Twitter takipçi hizmetimiz bakımdadır. En kaliteli servislerimiz olan, Türk ve yabancı ROBOT takipçi servisleri gönderimlerimiz sorunsuz ve aktiftir. ⌚⌚⌚

Twitter Aktif Türk Takipçi Satın Al

Sitemizden, aktif Türk takipçi satın alabilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kaliteli hesaplarla hizmet sağlamaktayız. Fakat aktif kelimesi genellikle yanlış anlaşılabiliyor. Bu nedenle sizlere karşı mahçup olmamak adına açıklama yapmak istedik. Hesaplar gerçek kişiler tarafından kullanılmaktadır fakak sizin her twitinizi görecek, beğenip, retweet yapacak gibi kesinlikle herhangi bir garantimiz yoktur. Aksine genellikle takibi bırakmaktadırlar. Bu nedenle twitter hesabınız için takipçi satın alırken sayının azalacağını da lütfen göz önünde bulundurunuz.

Gerçek kullanıcılar olduğu için eğer ilgilerini çekmeyen bir twitter hesabınız varsa takibi bırakıyorlar ve herhangi bir şekilde bu kişileri sizin profilinizi takipte kalmaları için zorlamamız mümkün değildir. Bu sebeple örnek olarak 1000 adet Türk twitter takipçi satın aldığınızda, 1250-1500 arasında bir miktar sağlıyoruz ve bu sayede takipçi sayınızın sipariş miktarınızın altına inmesini önlüyoruz.

Twitter Türk Bot Takipçiler

Türk Bot takipçi paketlerimiz her zaman aktif değildir. Twitter güncelleme yaptığı zamanlarda robot veya aktif olmayan hesapların tamamını kapattığı için güvenli bir takipçi satın alma yöntemi değildir. Sadece bazı zamanlarda gönderim sağlayabiliyoruz. Bu süreler bizim sistemimizden değil Twitter’ın kendi kuralları ve güncellemeleri nedeniyle şekillenmektedir.

Twitter Türk robot takipçiler, isimleri Türkçe olarak oluşturulmuş fakat gerçekte herhangi bir sahipleri olmayan hesaplardır. Bir kısmına başka hesapların ya da internetten buldukları içerikleri otomatik olarak çekerek aktif görüntüsü verilebiliyor. Ancak büyük bir kısmında herhangi bir twit ya da etkileşim bulunmamaktadır. Profil resimleri internetten bulunan çeşitli resimlerden oluşmaktadır. Profillerindeki biyografi kısımlarında genellikle özlü söz yazmaktadır.

Twitter Takipçi Fiyatları

Twitter takipçi fiyatlarımız anlık olarak değişmektedir. Ancak Twitter Türk gerçek aktif takipçiler genellikle 1000 adet 70-250 ₺ arasında fiyatlandırılmaktadır. Gönderebileceğim takipçi miktarı da yine dönemsel olarak farklılık göstermektedir. Detaylı bilgi için bize canlı destekten dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Şu an için takipci.com.tr sitemizden Twitter hesabınız için sadece Türk gerçek takipçi satın alabilirsiniz. Yabancı veya bot takipçiler için hizmetlerimiz bir süre için aktif değildir.

Kullanıcı Adınız:
Takipçi Sayısı: (En az 100, en fazla 50.000)

Bunlara da göz atın