Instagram Takipçi Satın Al

Takipci.com.tr kalitesiyle, tamamen güvenli şekilde; dilerseniz online ödeme dilerseniz banka havalesiyle instagram takipçi satın alabilirsiniz. Satın aldıktan itibaren işlem süremiz genellikle 3-4 saat olaraktır. Siz de hemen size uygun olan paketimizi seçtikten sonra instagram takipçi satın alabilirsiniz.

Sitemizdeki hiç bir işlem için kesinlikle sizden şifrenizi istemiyoruz, sadece kullanıcı adınızı bize belirtmeniz gerekmektedir. Takipçi satın aldığınızı kesinlikle hiç bir şahıs veya kurumla paylaşmamaktayız.

Gizli profillere gönderim sağlayamıyoruz, bu nedenle lütfen takipçi satın almadan önce, profilinizin gizliliğini kaldırınız.

⌚⌚⌚ Türk takipçi gönderim süremiz gerçek kişiler sizi doğal şekilde takip ettiğinden 24 saate kadar uzayabilmektedir. Acil siparişleriniz mevcutsa lütfen canlı destekten anlık bilgi talep ediniz. ⌚⌚⌚

⚠️⚠️⚠️ Robot takipçilerin tamamını instagram birkaç gün içerisinde silmektedir. Bu durum bizimle alakalı değil, instagram’ın kendi kurallarıyla ilgilidir. Kalıcı takipçi istiyorsanız lütfen sürekli kullandığınız kişisel ve kurumsal hesaplar için Türk gerçek takipçi haricinde sipariş vermeyiniz. ⚠️⚠️⚠️

❤️❤️❤️ Tüm takipçi paketlerimiz 30 gün garantilidir, ilk etapta fazla şekilde gönderim sağlıyoruz. Sipariş miktarınızın altına inerse, bize canlı destekten yazdığınızda ücretsiz telafi sağlamaktayız. ❤️❤️❤️

Türk bot olarak bazı zamanlarda sağlayabilmekteyiz, sipariş sayısı yüksek olduğunda yeni sipariş alamıyoruz. Anlık bilgi almak için lütfen canlı destek kısmından bizimle iletişime geçiniz. Yabancı gerçek takipçiler 30 gün boyunca azalmalara karşı otomatik telafi edilmektedir. Yabancı robot takipçiler Instagram tarafından silinmektedir. Sürekli kullanacağınız kişisel veya kurumsal profiliniz için robot takipçi önermemekteyiz.

Değerli müşterilerimiz, hizmetimizin detaylarını diğer siteler gibi kullanıcı veya hizmet sözleşmesi gibi çoğu kişinin okumadığı yerlere yazmıyoruz. Bizim için önemli olan sizin memnuniyetiniz. Lütfen hemen yukarıda bulunan uyarımızı okuyunuz.

Instagram’ın Önemi

Sosyal Medya’da daha büyük bir kitleye mi ulaşmak istiyorsunuz? Bunun için bir Instagram sayfası oluşturdunuz fakat istediğiniz kadar takipçiniz olmadığından etkileşiminiz düşük kalıyor. Aslında çok doğru bir yoldasınız, son günlerin en popüler sosyal medya platformu herkesin bildiği gibi Instagram’dır. Ayrıca hiç kimse profilini açtığında binlerce takipçi kendiliğinden takip etmiyor. Son günlerin en önemli platformu olan Instagram’da bilinirliğinizi ve etkileşiminizi arttırmak için sitemizden takipçi satın alabilirsiniz.

Neden Instagram Takipçi Satın Almalıyım?

Kişisel profiller bir yana, işletme ve marka sahipleri reklamlarını yapmak, potansiyel müşterilerine markalarını duyurmak için her gün binlerce lira harcıyor. Fakat günümüzde hemen hemen herkesin elinde bir akıllı telefon ve bunlardan eriştiği bir instagram hesabı mevcut. Yerel işletme ve markaları düşündüğümüzde, yeni bir yer açıldığında broşürler ile işletmelerini tanıtmaya çalışıyorlar. Hizmetlerinin bulunduğu broşürleri bastırıp çeşitli adreslere dağıtıyorlar ve dönüş bekliyorlar. Çoğu insan bu tanıtımlara bakmıyor bile. Fakat potansiyel müşterilerimizin karşısına Instagram hesabıyla çıktığımızda, hem kalıcı bir reklam avantajı sağlıyoruz hem de broşür bastırmaktan bile çok daha uygun fiyata bir sürü takipçiye sahip olabiliyoruz.

Günümüzde teknoloji artık bir çok şeyin önüne geçti, gazete okuyacağımıza internetten haber okuyoruz. Aynı şekilde bu marka bilinirliği ve reklam için de geçerlidir. Bu nedenle çağa ayak uydurup profilimiz ne tür bir işletme olursa olsun instagram takipçi satın al işlemi yapmak bize avantaj sağlayacaktır. Bu sayede hem bilinirliğimiz artacak hem de takipçi sayımıza doğru oranda marka değerimiz artacaktır. Instagram hesaplarımızı aktif bir şekilde kullanarak müşterilerimizin sorularına veya sorunlarına anında yanıt vermek gibi de avantajlarımız olacaktır. Bu şekilde çağa ayak uydurarak işletmemizi veya markamızı rakiplerimizden bir adım daha öne taşımış olmaktayız.

Instagram Takipçi Satın Almak Bana Ne Fayda Sağlar?

Instagram’da henüz yeni bir profiliniz varsa sıfır takipçi ile başlayacaksınız. Bu nedenle herhangi birine takip isteği yolladığınızda sizi fake bir hesap sanabilir ve reddebilmektedir. Fakat takipçi sayınız fazla olduğunda sizin gerçek bir profil olduğunuzdan kimse şüphe duymaz. Ayrıca örneğin, insan psikolojisi her zaman daha kalabalık olan ve diğer kişiler tarafından tercih edilen yerleri seçer. Fakat hiç kimsenin olmadığı bir yere girmeye dahi çekinebilir. Bu durumu instagram için düşünürsek fazla takipçi sayısı her zaman profilinizi avantajlı duruma getirir şeklinde bir sonuca varabiliriz.

 

Kullanıcı Adınız:
Takipçi Sayısı: (En az 100, en fazla 50.000)

Bunlara da göz atın