Instagram Türk Beğeni

Instagram’da paylaştığınız gönderilere istediğiniz kadar beğeni gelmiyor mu? Sitemizden dilediğiniz kadar fotoğrafınıza, dilediğiniz sayıda Türk beğeni satın alabilirsiniz. Saatlerce, günlerce beklemeye artık son, beğenileriniz satın alma işlemini tamamladığınız andan itibaren, anında gönderilmektedir. Dilerseniz, henüz eklemediğiniz fotoğraflarınıza dahi otomatik gelecek şekilde beğeni alabilirsiniz.

❤️❤️❤️ Türk gerçek beğeni servisimiz sorunsuz şekilde ve kısa sürede sonuçlanmaktadır. Saatte 1500 adet civarında gönderim sağlamaktadır. ❤️❤️❤️

Aylık otomatik beğeniler 24.12.2020 itibariyle gönderi limiti 35 adet ile sınırlandırılmıştır. Önceki siparişler 50 adetten devam edecektir, abonelik sonunda yeni sipariş verdiğinizde 35 adet olarak geçerli olacaktır.

Instagram Türk Beğeni Satın Al

Sitemizden alacağınız Türk beğeniler gönderilerinize anında gelmeye başlamaktadır. Sadece güncelleme olduğu zamanlarda süre uzayabilmektedir. Bu durumlarda da size bilgi vermekteyiz. Eğer isterseniz tüm beğeniler 10-15 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Fakat daha doğal bir görünümde beğenilerin gelmesini istiyorsanız 2-4 saat arasında yavaş artacak şekilde de gönderim sağlayabiliyoruz.

Mevcut bir gönderinize Türk beğeni satın alabilirsiniz. Bunun yanı sıra örnek olarak son 10 fotoğraf için 500’er gibi geçmiş gönderileriniz için de alabilmektesiniz. Aynı zaman daha sonradan paylaşacağınız gönderilerinize otomatik beğeni de alabilirsiniz. Bunlar da sizin tercihinize bağlı olarak anlık ya da zamana yayılarak gönderilebilmektedir.

Instagram Şifresiz Beğeni

Sitemizden alacağınız hiç bir instagram beğeni hizmetlerinde sizden şifre talep edilmemektedir. Instagram’da herhangi bir gönderiyi beğenmek için şifresini bilmemiz gerekmiyor. Biz de nasıl bir arkadaşınızın fotoğrafını beğeniyorsanız, aynı şekilde işlem sağlamaktayız. Takipçi ya da beğeni hilesi olduğunu iddia eden ve sizden bir uygulamaya girmenizi, instagrama giriş yapmanızı ya da şifrenizi paylaşmanızı isteyen kişi veya sitelerden uzak durunuz.

Instagram beğeni işlemleri bot hesaplar da olsa, Türk gerçek aktif kullanıcılar tarafından da yapılsa şifresiz şekilde sağlanmaktadır.

Instagram Beğeni Fiyatları

Instagram sürekli yazılımını güncellemektedir. Bu sebeple beğeni gönderimleri zorlaşmaktadır veya çok daha kolay duruma gelmektedir. Bu sebeplerden dolayı instagram beğeni fiyatları da değişiklik göstermektedir. Instagram için 1000 adet Türk beğeni fiyatı genellikle 10-50 tl arasındadır.

Instagram Türk Beğeni  Nasıl Alınır?

Sitemize bilgisayar üzerinden bağlanıyorsanız hemen sağ bölümde, eğer mobilden erişiyorsanız ise sayfanın en altında bulunan menüden istediğiniz beğeni miktarını seçebilirsiniz. Sistememiniz otomatik olarak fiyatı hesaplamaktadır. Daha sonrasında kredi ya da banka kartınızla online ödeme yapabilirsiniz. Aynı zamanda banka hesaplarımıza havale seçeneğiniz de mevcuttur. Ön ödemeli kartları ve kartlarınızda bulunan puanlarla da sitemizden beğeni satın alabilirsiniz.

Sitemizden beğeni siparişi verdikten sonra otomatik olarak gönderim başlamaktadır. Eğer profiliniz gizliyse lütfen beğeni gönderimleri tamamalana kadar profilinizi herkese açık duruma getiriniz.

Sitemizden şifresiz şekilde instagram beğeni gönderimi sağlayabilirsiniz. Uygun fiyatlarla ve kaliteli hesaplarla hizmet sağlamaktayız. Instagram Türk Beğeni satın alma konusunda aklınıza takılan her türlü soru için bize sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek butonundan ulabilirsiniz.

Gönderi Linkiniz:
Kaçar adet beğeni: (En az 100, en fazla 50.000)

Bunlara da göz atın