Youtube Abone Satın Al

Siz değerli müşterilerimiz için artık youtube abone hizmetlerimiz de aktiftir. Sitemizden yabancı veya gerçek Türk olarak iki farklı şekilde youtube abone satın alabilirsiniz. Çok hızlı bir biçimde işleme alınıp aynı gün gönderimler tamamlanmaktadır.

youtube abone satın al

Gerçek Türk Youtube Abone Satın Al

En çok tercih edilen hizmetimiz Türk aktif abonelerden oluşan paketlerimizdir. Sizden hesabınızın şifresi  istenmemektedir. Herhangi bir program indirme, bir siteye üye olmanız gerekmemektedir. Sadece kanalınızın adresini bizimle paylaşmanız yeterlidir. Şu an için 4000 adete kadar Youtube Türk abone sağlayabilmekteyiz.

Youtube Abone Fiyatları

Şu an için yabancı abone hizmetimiz aktif değildir. Türk abone fiyatlandırmamız;

500 abone : 75 tl
1000 abone : 150 tl
2500 abone : 375 tl

İsteğinize bağlı olarak minimum 100 adet olmak üzere daha az miktarlarda da sağlayabiliyoruz. Ancak Youtube’da 1000 aboneden sonra para kazanma için başvuru yapılabildiğinden genellikle yüksek miktarlar satın alınmaktadır.

Satın Aldığım Aboneler Benim Tüm Videolarımı İzleyecek Mi?

Youtube aboneleriniz gerçek Türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Ancak bu kişilerden herhangi bir aktiflik beklemeyiniz. Çünkü kendi rızalarıyla uygulamalar yetki verip bu şekilde abonelik sağlansa da çok fazla kişiyi takip ettiklerinden sizin paylaşımlarınızın birçoğunu göremezler.

Bazı siteler gerçek hesaplar, süper aktif, hepsini beğenirler diye yazıyor ancak dürüst olmakta fayda var. Maalesef sizin videonuzu görüp kanalınıza abone olan kişiler gibi değillerdir. Ancak nasıl bir artısı olur, çok aboneniz olduğunu gören diğer kişiler sizin kanalınızı daha kolay takip edebilir. Çünkü mesela 30-40 aboneli bir kanal ne kadar ilgimizi çeksede biraz çekinebiliriz. Çok fazla sayıda abonesi olan kanallar her zaman daha kolay takip edilir.

Aynı şekilde beğeni durumu da izlenmeyle aynıdır. Hizmet aldığınızda beğenileriniz artacak gibi bir garanti de vermemiz söz konusu olamaz.

Youtube Abonelerim Ne Zaman Gönderilir?

Youtube sürekli güncellenen ve altyapısını değiştiren bir platformdur. Bu nedenle gönderim süreleri farklılık gösterebilmektedir. Bazen günlük belirli bir miktarda sağlama zorunluluğu olabiliyor. Ancak şu anda tüm siparişlerinizi anlık olarak gönderebilmekteyiz. Yüksek sayıda olanları da maksimum 24 saat içerisinde tamamlamaktayız.

Nasıl Satın Alabilirim?

Online ödeme ile, tüm banka kartları, kredi kartlar ve ininal gibi ön ödemeli kartlar ile sipariş vermeniz mümkündür. Ayrıca tüm bankalardan havale yapabilirsiniz ya da bankamatikten gönderim sağlayabilirsiniz. Mobil ödeme maalesef aktif değildir.

Aklınıza takılan tüm sorular için canlı destekten veya iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz. Youtube’ın yanı sıra bir instagram hesabınız varsa instagram beğeni satın al hizmetimizi de incelemek isteyebilirsiniz.