Instagram’da Takip Edilmesi Gereken Sayfalar 2018

Instagram’da 2018 yılı itibariyle takip edilmesi gerek sayfaları bu yazımızda sizler için derledik. Hem bilgi veren hem de eğlenceli içerikler paylaşan instagram sayfaları bulunmaktadır. Aslında instagram dipsiz bir kuyu ve herkesin ilgi alanları farklı diyebiliriz. Sizinle sadece kendi ilgimizi çeken bazı sayfaları bu yazımızda paylaşacağız. Siz de kendi ilgi alanınıza hitap eden sayfalar arıyorsanız, instagramda etiket arama kısmına ilgi alanınızla alakalı anahtar kelimeler yazarak binlerce sayfayla karşılaşabilirsiniz.

Editör Ekibimize Göre 2018 Yılında Instagram’da Takip Edilmesi Gereken Sayfalar Şu Şekilde;

# 5.min.crafts

instagramda takip edilmesi gereken sayfa 1

İlk sırada “5.min.crafts” sayfası yer alıyor. Yukarıya eklediğimiz görselde sadece kadınlara yönelik bir sayfaymış gibi gözüküyor olabilir ancak öyle değil. Hayatın her alanı ve herkesin sevebileceği bir sayfa olduğunu düşünüyoruz. Sayfa basit şeyler kullanarak yapılabilecek pratik çözümlerden oluşuyor. Günlük yaşantımızda birçok alanda karşılaştığımız problemleri ve bunları 5 dakikada nasıl çözebileceğimiz hakkında ipuçlarının paylaşıldığı sayfanın şuanda yaklaşık 16 milyon takipçisi bulunmaktadır.

# ojelermojeler

instagramda takip edilmesi gereken sayfa 2

Listemizin ikinci sırasındaki instagram sayfası olan “ojelermojeler” ise kadınlara yönelik bir sayfa ve ilginç oje modelleri rehberi diyebiliriz. Sayfanın ilginç tarafı ise 1000 adete yaklaşan paylaşımlarının tamamını 2016 senesine kadar yapmış olması. Sayfadan 2 seneden uzun süre boyunca hiç bir şekilde yeni bir gönderi ya da hikaye paylaşılmamış. Hergün çok sayıda reklam paylaşımı yapan sayfalardan sıkıldıysanız, bu sayfayı takip edebilirsiniz. Fakat son moda paylaşımlar göremeyeceğiniz de bir gerçektir. 🙂

# cezmikalorifer

instagramda takip 3

Instagram’da Takip Edilmesi Gereken Sayfalar 2018 Listemizde “cezmikalorifer” isimli sayfa da yer alıyor. Bu sayfada ise genellikle eğlenceli ve gülümseten paylaşımlara yer verilmektedir. Gerçek bir kişi olmayıp kurgu bir karakter olan Cezmi Bey oldukça seviliyor olacak ki 5 milyonun üzerindeki instagram kullanıcı takip etmektedir.

Takipçi satın almanın tek adresi olan takipci.com.tr ekibi olarak, bizim instagram’da severek takip ettiğimiz ve 2018 yılında da takip edilmesini gerektiğini düşündüğümüz sayfalar bu şekilde. Sizin de listeye eklemek istediğiniz sayfalar varsa bize iletişim bölümünde ulaşıp, listemize eklememiz için paylaşabilirsiniz. Herkese mutlu bir gün diliyoruz. 🙂