Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Türk Ünlüler

En çok kullanılan sosyal medya uygulaması Instagram’da en çok takipçisi olan Türk ünlüler birçok kişi tarafından merak ediliyor. Sizin için 2018 yılında instagram’da en fazla kişi tarafından takip edilen Türk ünlülerin listesini hazırladık.

Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Türk 2018

Genellikle en fazla merak edilen kişi, bu listenin başında olan Nusret Gökçe’dir. Kendisinin instagram hesabı nusr_et olup, an itibariyle 15 milyona yaklaşan takipçi sayısıyla en çok instagram takipçisi olan Türk ünvanını elinde tutmaktadır. Kendisini meşhur tuz atma hareketinden tanıyoruz. Birçok şubesi olan lokantalar zincirinin sahibi olan Nusret’in bu takipçi sayısına ulaşmasında, dünyaca ünlü kişilerle paylaştığı fotoğraflar ve popüler dizilerin fragmanlarında yer alması çok büyük rol oynadı.

instagram en çok takipçisi olan Türk

Dünya’nın her yerinden takipçisi olan Nusret’e sosyal medya hayatında başarılar dileyerek diğer Türk instagram ünlülerine geçiyoruz.

2018 Yılında Instagram’da En Çok Takipçisi Olan Türk Ünlüler

burakozcivit instagram

Daha önceleri zirvede olan Burak Özcivit, Nusret’in popülerleşmesiyle biraz geride kalsada hali hazırda 12 milyona yakın takipçisiyle 2. sıradadır.

muratboz instagram hesabı

Üçüncü sırada ise ünlü pop müzik sanatçısı Murat Boz geliyor. Instagram hesabı “muratboz” un 8 milyondan fazla takipçisi bulunuyor.

En çok instagram takipçisi olan Türk ünlüler listemizde Fahriye Evcen, Hande Erçel gibi ünlüler yukarıdaki beyleri izliyor. Eğer sizinde bir instagram hesabınız varsa ve takipçi sayınızın az olduğunu düşünüyorsanız, sitemizden instagram Türk takipçi satın alabilirsiniz. Listedeki ünlülerin yanına yaklaşmak biraz zor olsa da takipçi sayımızı bir miktar arttırarak en azından kendi çevremizde dikkat çekmemiz mümkündür.