Instagram Yorum Hizmetleri

Instagram yorum satın almak istiyorsanız sizlere ucuz ve hızlı hizmetlerimizle yardımcı olabiliriz. Instagram hesabınızda paylaştığınız fotoğraf veya videoya dilerseniz emoji şeklinde, dilerseniz sizin bize göndereceğiniz yorumları anlık olarak sağlayabilmekteyiz. Yorumlar Türk gerçek veya robot hesaplardan ya da yabancı isimli kullanıcılar tarafından sizin tercihinize göre sağlanmaktadır.

Nasıl Instagram Yorum Satın Alınır?

Dilerseniz fotoğrafı paylaştığınızda otomatik şekilde yorum gelmesini sağlayabilmekteyiz. Ya da daha önceden paylaştığınız gönderiye sizin istediğiniz miktarda yorum gönderebilmekteyiz. Yorumların içeriğini siz yazmalısınız. En önemli nokta kesinlikle yasadışı veya profil sizin değilse kişiye, firmaya karşı bir hakaret tarzında yorum yapılmamaktadır. Bu tarz talepte bulunan kişilerin ödemeleri iade edilip, hizmet sağlanmamaktadır.

instagram yorum satın al

Instagram yorum satın aldığınızda profilinizin etkileşimi artar. Eğer bir paylaşımınızda hiç yorum yoksa diğer kişiler birşeyler yazmak istese dahi çekinip yazmamayı tercih edebilmektedir. Fakat fazla yorum olduğundan diğer kişiler de çok rahat şekilde düşüncelerini ifade edebileceklerdir.

Yorum satın almak işlemleri, takipçi ve beğeni gibi otomatik olarak sağlanmamaktadır. Çünkü öncesinde yorum yapılacak profilinizin ve yorumların tarafımızdan kontrolü ve onayı ardından işleme alınmaktadır. Bu nedenle eğer sipariş vermek isterseniz bizimle sitemizin canlı destek bölümünden iletişime geçiniz.

Instagram Yorum Fiyatları

Instagram yorumları 100 adet 20 tl olarak fiyatlandırılmaktadır. Minimum sipariş 10 adettir. Profillerin kalitesi hakkında herhangi bir garantimiz yoktur. Ancak instagram kurallarına aykırı bir profil sizin gönderinize yorum yaparsa koşulsuz şekilde yeni yorum sağlamaktayız.

Instagram yorum siparişleri için canlı destekten iletişime geçebilirsiniz ancak instagram beğeni satın almak istiyorsanız işlemler otomatik şekilde sağlanmaktadır. Eğer beğeni hizmetimizden de faydalanmak isterseniz gözatabilirsiniz.