Instagram Takipçi Satın Almanın Hesabınıza Etkisi

Instagram takipçi satın alarak profilinin etkileşimini arttırmak isteyen birçok kişi mevcut. Peki takipçi satın almanız hesabınıza nasıl bir etki gösterir bu yazımızda sizlerle paylaşalım.

instagram takipçi satın alma

Instagram’da doğal yollar ile takipçi sayınızı arttırmak diğer platformlara göre daha zordur. Ücretsiz takipçi kazanma siteleri ya da uygulamaları ise bir işi yaramamaktadır. Ayrıca kullanıcı adı ve şifre bilgilerimizi paylaştığımız için bu sitelerin sahipleri hesabımızı dilediği şekilde kullanabilir ve bir anda kendimizi tanımadığımız insanları takip ederken veya gönderilerini beğenirken bulabiliriz.

Bu şekildeki ücretsiz instagram takipçi kasma uygulamaları hesabımızın kapatılmasına yol açabilir.

Instagram Takipçi Satın Alırsam Hesabım Kapanır mı?

Instagram git gide popülerliğini arttırıyor, bu durumdan kazanç sağlamak isteyen birçok kişi konu hakkında bilgili olsun ya da olmasın instagram takipçi satışı yapmaya başladı. Kendi panelleri ya da başkalarından alarak kontrolsüz ve bilinçsiz şekilde instagram takipçi gönderiliyor. Bu nedenle daha önce instagram algoritmaları hakkında bilgisi olmayan kişilerden takipçi satın alıp hesapları kapanan kişiler yeni hesapları için satın almak istemiyorlar.

Ancak takipci.com.tr sitemiz gibi uzun yıllardır profesyonel şekilde hizmet verdiğimiz sitemizden instagram takipçi satın alırsanız hesabınız bu nedenden dolayı kapatılmaz. Firmamız instagram limitleri çerçevesinde işlem sağlamaktadır. Güncellemelere bağlı olarak oluşan durumlarda ilk olarak kendi hesaplarımızda yaptığımız testlerden sonra sizlerden sipariş alabiliyoruz. Aksi bir durumda kesinlikle hesabınıza zarar verecek şekilde takipçi gönderimi sağlamamaktayız.

Instagram takipçi satın almanız için sadece kullanıcı adınızı belirtmeniz yeterlidir, sizden herhangi bir uygulamaya girmenizi program indirmenizi ya da şifrenizi paylaşmanızı kesinlikle istememekteyiz.

Beğeni Yapan Takipçi Satın Alabilir miyim?

Sitemizden iki şekilde instagram takipçi satın alabilmektesiniz;

  1. Yabancı Instagram Takipçi
  2. Türk Aktif Instagram Takipçi

Yabancı Instagram takipçiler müşterilerimiz tarafından en çok tercih edilen takipçi çeşididir. Bu paketlerimiz robot hesaplardan oluştuğu için takibi bırakma şansları yoktur. Gerçek bir sahipleri olduğu için beğeni, izlenme gibi şekillerde etkileşim sağlayamazlar. Fakat sabit kaldıkları için profilinizi sonradan gören kişiler yüksek takipçi sayınızı gördüğünde profilinizi daha kolay şekilde takip edebilmektedir.

Türk aktif Instagram takipçilerinin ise her birinin sahipleri bulunmaktadır. Bu nedenle eğer ilgilerini çekmeyen bir profili takip ettiklerini görürlerse takibi bırakabilmektedirler. Eğer hoşlarına giden bir profiliniz olursa gönderilerinize beğeni ya da yorum yapma gibi etkileşimler sağlayabilmektedirler.

Yüksek sayıda takipçi satın aldığınızda ya da istediğiniz kadar beğeni dönüşü sağlayamadığınızı düşünüyorsanız sitemizden instagram beğeni satın alabilmektesiniz. Çok uygun fiyatlar ve anlık gönderimle dilerseniz daha önce paylaştığınız gönderilere dilerseniz de sonradan paylaşacağınız gönderilere otomatik olarak gönderilecek şekilde beğeni satın almanız mümkündür.