Instagram Otomatik Beğeni Satın Al

Instagram hesabınızda paylaştığınız gönderilerin otomatik olarak etkileşim almasını istiyorsanız instagram otomatik beğeni satın alabilirsiniz. Aylık paketlerimizin yanı sıra daha az gönderi paylaşan müşterilerimiz için herhangi bir zaman sınırı olmayan otomatik beğeni paketlerimiz de mevcuttur.

instagram otomatik beğeni

Instagram Aylık Beğeni Paketleri

Aylık paketlerimizde, 30 gün boyunca paylaşacağınız tüm fotoğraf ve videolara 10-15 dakika içerisinde beğeni gönderilmektedir. Her paylaşım yaptığınızda bize söylemenize gerek yoktur. Sistemimiz beğeni satın aldığınız profili belirli aralıklarla kontrol ederek yeni gönderi paylaştığınızda işleme alır ve beğeni gönderimini kısa sürede tamamlar.

Daha doğal görünümlü bir artış istiyorsanız, 2-4 saat aralığında beğenilerinizin gönderimini sağlayabilmekteyiz. Gönderinizi herkesle paylaştıktan sonra yavaş yavaş şekilde organik görünümlü bir şekilde beğenileriniz gönderilmektedir. Bu sayede diğer kişiler sizin otomatik beğeni satın aldığınızı farketmemektedir.

Instagram Otomatik Beğeni Fiyatları

Instagram aylık otomatik beğeniler için 30 gün için tek sefer ödeme yapmanız yeterlidir. Aylık paketlerimiz ise;

  • 100 Beğeni : 50 ₺
  • 250 Beğeni : 125 ₺
  • 500 Beğeni : 250 ₺

gibidir. Dilediğiniz sayıda, küsüratlı olarak beğeni satın almanız mümkündür. Ayrıca sadece aylık olarak değil, istediğiniz miktarda gönderi için dilediğiniz sayılarda otomatik beğeni de satın alabilirsiniz. Bu sayfamıza tıklayarak tüm hizmetlerimizi görebilirsiniz. İstediğiniz paketi oluşturduktan sonra fiyat sistemimiz tarafından hesaplanıp size gösterilmektedir.

Otomatik Beğeni Satın Almak İçin Neler Gerekli

Instagram hesabınız için otomatik beğeni satın almanız için bize sadece kullanıcı adınızı belirtmeniz yeterlidir. Normal bir takipçiniz sizin fotoğraflarınızı nasıl beğeniyorsa o şekilde sağlandığından; şifre veya herhangi bir uygulamaya yetki vermeniz kesinlikle gerekli değildir. Ancak fotoğrafınız beğeni yapacak hesaplar tarafından görülmesi için herkese açık durumda olmalıdır. Gizli profillere beğeni gönderimi sağlanamamaktadır. Profilinizin gizli olmasını, aynı zamanda da otomatik beğeni hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız, gönderi paylaştığınızda profilinizi 15-20 dakika kadar herkese açık durumda tutmalısınız. Bu sayede beğenilerin gönderimi tamamlanır ve sonrasında hesabınızı tekrar gizleyebilirsiniz.

Instagram Gerçek Türk Aktif Otomatik Beğeni Hizmetleri

Bir diğer konu ise gerçek aktif otomatik beğeni hizmetleri ya da diğer sitelerde gördüğünüz beğeniler için kullanılan “organik” kelimesidir. Instagram platformuna yönelik hizmetler son 4-5 senedir yoğun talep görmektedir. Bunu fırsat gören bazı kişiler herhangi bir bilgisi olmadan, insanları kandırarak menfaat elde etmek istiyorlar. Organik, kendi isteğiyle beğenen ya da takip eden hesaplara denilmektedir. Mesela, bir kişiyi takip ettiniz ve o da size dönüş yaptı. Bu sizin organik takipçinizdir, bu kişi sizin fotoğrafınızı beğenirse buna da organik beğeni diyebiliriz.

Fakat bizim sitemizden ya da herhangi bir başka siteden alacağınız beğeniler sizin fotoğrafınızı görüp, hoşuna giden sonrada beğeni yapan kişilerden oluşmazlar. Ancak hesaplar Türk aktif kişilerden oluşur, uygulamalara kendi rızalarıyla yetki vermişlerdir ve bu sayede farklı hesapları otomatik olarak beğenirler. Lütfen bu durumu göz önünde bulundurup instagram otomatik beğeni satın alınız.

Nasıl Satın Alabilirim?

Sitemizde tek fotoğraf için ya da son gönderilerinizden sizin belirlediğiniz sayıda fotoğrafınıza beğeni alabilirsiniz. “Instagram Beğeni Satın Al” sayfamıza girdiğinizde sağ bölümde seçenekler gözükmektedir. Buradan paylaşacağım gönderilere ya da aylık otomatik seçeneklerini seçip, alt kısımdan istediğiniz sayıyı girdiğinizde sistem paket fiyatını hesaplamaktadır. Ödeme işlemini tamamladıktan sonra yaklaşık 15 dakika içerisinde hizmetimiz aktif hale gelmektedir. Bu adımları izleyerek instagram otomatik beğeni satın alabilirsiniz. Aklınıza takılan tüm sorular için bizimle iletişim sayfasından veya canlı destekten ulaşabilirsiniz.