Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Al

Son günlerde evimizde daha çok zaman geçiriyoruz, sevdiklerimizde telefon ve instagram gibi sosyal medya uygulamaları vasıtasıyla haberleşiyoruz. Instagram uygulamasının en popüler ve eğlenceli kısmı canlı yayınlar diyebiliriz. Birçok kişi yayın açarak veya katılarak güzel zaman geçirmektedir. Örnek olarak konserine gitmek istediğimiz bir sanatçının yayınına katılarak onu dinleyebiliriz sorular sorabiliriz.

instagram canlı yayın

Eğer siz de instagram hesabınızdan canlı yayın açıyorsanız ve istediğiniz kadar katılımcı sayısına ulaşmıyorsa size bu konuda yardım edebiliriz. En uygun fiyatlarla, güvenilir şekilde sitemizden instagram canlı yayın izlenme satın alabilirsiniz.

Nasıl Instagram Canlı Yayın İzlenme Satın Alınır?

Öncelikle canlı yayın izleyicisi satın almak istiyorsanız bizimle sitemizin sağ alt bölümünde bulunan canlı destek kısmından iletişime geçiniz. İzleyicilerin Türk veya yabancı olmasını seçebilirsiniz. Yayın zamanı ve uzunluğu hakkında detay verdikten sonra siparişinizi işleme almaktayız. Eğer yayınınıza misafir alacaksanız yayın bağlantısı değiştiğinden izleyiciler ayrılabilmektedir. Lütfen bu konuda sipariş öncesinde detay belirtiniz.

Instagram Canlı Yayın İzleyici Ücretleri Nedir?

Canlı yayın izlenmeleri şu anda 30 dakika boyunca yayınınızda kalmaktadır. Bunun üzerinde yayın yapacaksanız tekrar satın almanız gerekmektedir. 5000 adete kadar canlı yayın izleyicisi yönlendirebilmekteyiz. Minimum 250 adet satın alabilirsiniz.

250 adet : 70 tl
500 adet : 140 tl
1000 adet : 250 tl
5000 adet : 750 tl

Olarak fiyatlandırılmaktadır. Bu miktarların dışında da insagram canlı yayın izleyicisi sağlayabilmekteyiz. Bizimle canlı destek kısmından iletişime geçebilirsiniz.