Google Maps Yorum Hizmeti

Günümüzde birçok işletme lokasyonlarını Google haritalara kaydediyor, ancak bazı işletmeler yanlış anlaşılmalar veya rakiplerinin düşük oy vermesi nedeniyle puanları düşüyor ve bu durum sebebiyle haritalardan işletmelerini gören kişilerin gözünde bir değer kaybına yol açıyor. Biz de müşterilerimizin talebi üzerine Google Haritalar yorum ve 5 yıldız puanlama hizmetimizi aktif hale getirdik.

yorum satın al

Google Haritalar İşletme Yorum Hizmeti Satın Al

Hizmetimizden bahsetmek gerekirse;

  1. Öncelikle illegal sektörlerle kesinlikle çalışmıyoruz, 1 yıldız ya da başka bir işletmeyi kötüleyen yorumlar yazmıyoruz.
  2. Tüm hesaplar gerçek görünümlüdür, Türk isim soyisimlere sahiptir. Profil fotoğrafları mevcuttur.
  3. Yorumları siz de bize iletebilirsiniz, biz sizin için de güzel ve anlamlı yorumlar yazabiliriz.
  4. Sizin için yorumları zamana bölebiliriz. Günlük olarak 10 yorum, haftalık 70 yorum gibi daha doğal görünmesini sağlayabiliyoruz.
  5. Yorumları yapıldıktan sonra silmiyoruz, kalıcı olarak işletme sayfanızda gözükmektedirler.
  6. Yorumlar yapılırken herhangi bir program ya da otomasyon sistemi kullanmamaktadır. Tamamı elle ve hepsi farklı ipler kullanılarak yapılmaktadır.

Google Maps Yorum Fiyatları

Minimum 10 adet yorum satın alabilirsiniz. 1 adet yorum 2 tl ve katları olarak fiyatlandırılmaktadır. Satın almak için bizimle sayfamızın sağ alt bölümünde bulunan canlı destek kısmından iletişime geçebilirsiniz. Bu hizmetten yararlandığınız kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşılmamaktadır. Hizmetlerimiz faturalıdır ve fiyatlarımıza kdv dahildir. Sosyal medya hizmeti olarak firmanıza veya şahsınıza talebiniz doğrultusunda faturanız kesilmektedir ve gider olarak gösterebilmektesiniz.

Siz de işletmenizi diğerlerinin önüne geçirmek istiyorsanız, kurumsal firma güvencesiyle sitemizden Google değerlendirme ve yorum satın alabilirsiniz.