Clubhouse Takipçi Satın Al

Son günlerin popüler uygulaması clubhouse ülkemizde de yankı uyandırmaya devam ediyor. Birçok kişi hali hazırda uygulamanın içinde yer alırken, davetiye isteyenlerin sayısı da bir hayli çok diyebiliriz. Öncelikle uygulamanın sadece ios için geliştirildiğini bilmekte fayda var. Android sistemli telefonlara sahip kişiler şu anda maalesef clubhouse uygulamasını kullanabilmiş değil. Siz de uygulamayı kullanıyorsanız ve daha popüler bir hesabınız olsun istiyorsanız sitemizden clubhouse takipçi satın alabilirsiniz.

Clubhouse Nedir?

Clubhouse, kısaca bir sosyal medya platformudur diyebiliriz. Ancak bunu instagram, facebook ve twitter gibi platformlardan ayıran temel özellik; clubhouse uygulamasının “ses” üzerine olmasıdır. Bu uygulamada kişiler kendi odalarını oluşturup katılımcılar ile direkt olarak konuşabilmektedirler. Oluşturulan odalara girip siz de söz alıp konuşabilmektesiniz, tabii ki bu durum moderatörler tarafından izin verilirse olmaktadır. Siz de kendiniz bir oda oluşturup tartışmaları da yönetebilirsiniz.

Clubhouse Takipçi Satın Al

Gelecek vaadeden clubhouse uygulamasında diğer kişilerden daha önde başlamak istiyorsanız sitemizden clubhouse takipçi satın alabilirsiniz. Bunun için sadece kullanıcı adınız yeterlidir, kesinlikle şifre istememekteyiz.

clubhouse takipçi satın al

Bildiğiniz gibi şu anda clubhouse uygulaması çok yeni diyebiliriz. Şu ana kadar gönderdiğimiz takipçilerde herhangi bir silinme durumu olmamıştır, ancak yeni bir uygulama olduğu için nasıl reaksiyon göstereceklerini bilemeyiz. Bu nedenle takipçilere herhangi bir süre garantisi verememekteyiz.

Clubhouse Takipçi Ücretleri Ne Kadar?

100 Adet Takipçi – 50₺
250 Adet Takipçi – 90₺
500 Adet Takipçi – 200₺
1.000 Adet Takipçi – 350₺
2.500 Adet Takipçi – 750₺

Şeklindedir. Clubhouse takipçi gönderim süremiz maksimum 2 gündür. İsteğinize bağlı olarak daha yüksek sayıda takipçi gönderimi sağlayabilmekteyiz. Ayrıca odanız için dinleyici hizmetimiz de mevcuttur. Clubhouse hesabınız yoksa 1000 adet ve üzeri takipçi siparişlerinizde ücretsiz davetiye göndermekteyiz. Clubhouse takipçi satın almak istiyorsanız bizimle canlı destek kısmından iletişime geçerek dilerseniz kartınız ile online ödeme veya havale ile satın alabilirsiniz.