2018 Yılında Instagram Takipçi Satın Alma İşlemi

Instagram’da takipçi sayısının yeterli olmadığını düşünen birçok kullanıcı bir şekilde takipçi sayılarını arttırmak istiyor. Bazıları başkalarını takip ederek ya da reklam karşılığında takipçi kazanmaya çalışırken bazı kişiler ise instagram takipçi satın alma işlemi yapmaktadır. Peki bu işlem nasıl oluyor sorusunu bu yazımızda cevaplayalım.

2018 Yılında Instagram Takipçi Satın Almak Nasıl Oluyor?

Her gün birçok kişi yeni bir instagram hesabı açıyor. Kimisi kişisel profil kimisi de bir işletme için oluşturulan profillerin hepsi hiç bir takipçisi olmadan yola başlıyor. Fakat kısa sürede takipçi sayısını arttırıp popüler hesaplara sahip olmak isteyen kişiler 2018 yılında da kolay şekilde instagram takipçi satın alabiliyor. Fakat gün geçtikçe piyasadaki bilgisiz ve artniyetli kişiler çoğaldı. Bu nedenle takipçi satın almadan önce iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor.

instagram takipçi satın al 2018

Kurumsal firma güvencesiyle takipçi satın almak istiyorsanız bizim sitemizi tercih edebilirsiniz. Telafi garantili takipçi paketlerimiz mevcuttur. Tüm satışlarımız faturalandırılmaktadır. Dilerseniz banka havalesi dilerseniz de online ödeme olarak instagram takipçi satın alma işlemi yapabilirsiniz.

Güvenli Şekilde Instagram Takipçi Satın Al

Birçok kişi instagram takipçilerini arttırmak istersek hesaplarını kaybediyor. Instagram şifrelerini tanımadığı kişilerle paylaşan ya da bilmedikleri uygulamalara giren kişilerin hesapları başkaları tarafından kullanılıyor.

Takipci.com.tr sitemizi tercih ettiğinizde sizden kesinlikle herhangi bir şifre paylaşmanız ya da uygulamaya girmeniz istenmemektedir. Sadece instagram kullanıcı adınızı bizimle paylaşmanız yeterlidir. Sonuçta başka bir arkadaşınızın sizi takip etmesini istediğinizde şifrenizi vermiyorsunuz. Bu nedenle takipçi alacağınız zamanlarda da şifre isteyen yerlerden uzak durunuz.

Instagram takipçi satın almak nasıl olur derseniz, sitemizden ödeme yaptıktan sonra profiliniz eğer gizliyse herkese açık duruma getirmeniz gerekmektedir. Sonrasında sipariş miktarınıza bağlı olarak takipçilerinizin gönderimi 1-2 saat içerisinde tamamlanmaktadır. Aklınıza takılan tüm sorular için iletişim bölümünden bize ulaşabilir sitemizden güvenle instagram takipçi satın alabilirsiniz.